معرفی غرفه مجله مشق تندرستی به عنوان غرفه فعال

تاریخ 1396/08/13 زمان 18:57:45 بازدید 1135

در آئین اختتامیه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها اعلام شد


رسانه‌های برتر بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در آئین اختتامیه این نمایشگاه معرفی شدند.
در این مراسم که با حضور علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و همچنین سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، غلامعلی حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی، حسین انتظامی معاون امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در مصلی تهران محل برگزاری این نمایشگاه برگزار شد، رسانه‌های برتر این دوره از نمایشگاه به شرح زیر معرفی شدند و از آنها تجلیل به عمل آمد:
رسانه‌های برتر و فعال نمایشگاه بر اساس ارزشیابی انجام شده اعلام شد که بر این اساس غرفه‌های فعال بر اساس جدول امتیاز بندی ۴۰ تا ۸۰ میلیون ریال هدیه نقدی دریافت خواهند کرد.
شورای هماهنگی تشکل های مدیریتی مطبوعات با تقدیر از تمامی رسانه‌های حاضر در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، بعد از بررسی فعالیت‌های غرفه‌های مختلف حاضر در نمایشگاه و امتیاز بندی بر اساس شاخص‌های منتشرشده قبل از آغاز نمایشگاه، رسانه های برتر را در ۱۰ گروه شرکت کننده (نشریات استانی و منطقه‌ای، نشریات کودک و نوجوان، دین و اندیشه، فرهنگی هنری، تخصصی و اختصاصی، خانواده، سیاسی اقتصادی، روزنامه‌ها، خبرگزاری‌ها و موسسات مطبوعاتی)  اعلام کرد. 
 در جلسه بررسی عملکرد غرفه ها، ۴ نماینده از ۵ تشکل عضو شورای هماهنگی تشکل های مدیریتی مطبوعات (شامل مدیران انجمن صنفی مدیران روزنامه های غیردولتی استان تهران، انجمن صنفی مدیران نشریات ایران، انجمن صنفی مدیران رسانه، انجمن صنفی نشریات تخصصی کشاورزی و صنایع غذایی کشور، شورای مرکزی خانه‌های مطبوعات کشور و تعاونی مطبوعات) حضور داشتند و عملکردغرفه ها بدون احتساب (جمعه ۱۲ آبان) بررسی شده است.
بر اساس این گزارش، در بیانیه هیأت داوران ضمن سپاس از حضور فعال تمامی رسانه‌ها در نمایشگاه مطبوعات، رقابت در ارائه برنامه‌های کیفی و صنفی را مهمترین وجه تمایز دوره بیست و سوم نمایشگاه در مقایسه با دوره‌های پیشین عنوان کردند.
شایان ذکر است مجله مشق تندرستی به مدیر مسئولی جناب آقای دکتر صارمی در در گروه فرهنگی هنری به عنوان غرفه فعال شناخته شد. 
ما این موفقیت را که حاصل تلاش جمعی بسیاری از همکاران گرامی است به همه پرسنل محترم جزیره‌ی صارم تبریک عرض می‌نماییم و از این به بعد تلاش خود را دو چندان خواهیم کرد تا افتخارات بیشتری را در این زمینه برای صارمی‌ها به ارمغان بیاوریم. این دستاورد مهم بیمارستان صارم انعکاس قابل توجهی در خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مختلف از قبیل خبرگزاری مهر، میزان، خبرآنلاین، همشهری، ایکنا، هنرآنلاین، ایرنا، باشگاه خبرنگاران جوان، فارس، ایسنا و ... داشته است. 
لازم به ذکر است تنها یک سال از عمر رسانه‌ای مجله مشق تندرستی می‌گذرد و این دستاورد مهم در حالی به وقوع پیوسته است که رسانه‌های سرشناس دیگری که سال‌ها قدمت در کارنامه خودشان دارند در این نمایشگاه حضور داشته‌اند. در پایان از زحمات بسیار زیاد و طاقت‌فرسای همکارانی همچون سرکار خانم‌ها علوی، جعفریان، احمدی و همچنین جناب آقای خداپناه که ما را در برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه یاری کردند کمال تشکر و سپاسگزاری را می‌نماییم.