جلسه صمیمی دکتر صارمی با متولدین مهر ماه

تاریخ 1396/07/29 زمان 14:43:25 بازدید 866

روز پنج‌شنبه در دیداری صمیمانه تعدادی از پرسنل بخش‌های مختلف ...


روز پنج‌شنبه در دیداری صمیمانه تعدادی از پرسنل بخش‌های مختلف به مناسبت روز تولدشان در دفتر ریاست محترم بیمارستان حضور پیدا کردند. در این دیدار جمعی از همکاران که روز تولدشان در مهر ماه بود حضور داشتند. 
خانم‌ها طاهره هاشمی، فریده رفیعی آذر، نگار جعفریان، فاطمه امینی، شفیقه جعفری، الهه نریمانی، مهسا احمدی، الهام نظری مقدم، سعیده بختیاری، الهام کریمی و زهره حیاتی و آقایان وحید صدری‌آذر، سعید دادجو و عمران قائدی از جمله همکارانی بودند که هدیه‌ی روز تولدشان را از جناب آقای دکتر صارمی ریاست محترم بیمارستان دریافت کردند. 
دکتر صارمی در این دیدار با اشاره به تحولات صورت گرفته در چند سال گذشته در جزیره‌ی صارم گفت: «اینجا همه چیز و همه کس هر روز باید در حال تکامل و تحول باشند. روزمرّه‌گی آفت زندگی است. هیچگاه نباید دچار روزمرّه‌گی شوید. به اعتقاد من روزمرّه‌‌گی همان روزمَرْگی است. شک نکنید شما اگر بخواهید می‌توانید تا روز تولد آینده‌ی زندگی‌تان اتفاقات بزرگی رقم بزنید. 
دکتر صارمی همچنین خطاب به حضار در جلسه، آنها را از سرمایه‌های بیمارستان صارم خواندند و افزودند: «من با وجود شما و سایر همکارانتان توانسته‌ام اتفاقات خوبی را رقم بزنم. شما جزو سرمایه‌های اینجا هستید. طرح‌های بزرگی که شما و همکارانتان به اجرا درآورده‌اید اکنون در بیمارستان‌های دیگر تقلید می‌شود. مامای همراه یکی از این طرح‌هاست. اما شک نکنید چیزی که آنها نشان می‌دهند فقط تصویر کوچکی از پلان کلی طرح مامای همراه است. ما اینجا از ابتدا به فکر اجرای درست سلامت جسم، جان و روح بوده‌ایم و از مدتها قبل هم آن را در قالب مجله مشق تندرستی به اجرا درآورده‌ایم. این در حالی است که با گذشت نزدیک به دو سال از اجرای این طرح و استقبال از آن در نمایشگاه‌های مختلف و حتی بخش‌های مختلف اجتماع، این تفکر مورد توجه سایر سازمان‌ها قرار گرفته است. از شما می‌خواهم از امروز به فکر بیفتید و همزمان تفکراتتان را عملی کنید. شما در هر موقعیتی که باشید باید با دل و جان کار کنید. آن وقت است که می‌توانید راه درست زندگی را پیدا کنید. از شما می‌خواهم که تا سال آینده اتفاقات ریز و درشت زندگی‌تان را بیشتر مورد پایش قرار دهید و سعی کنید امسالتان با سال‌های قبل متفاوت باشد.»
در این دیدار همکاران مختلف به گفت‌وگو با دکتر صارمی پرداختند و خاطرات دوران کاری‌شان را با ایشان مرور کردند. 
در پایان این دیدار، دکتر صارمی با اهدای گل تولد همکاران حاضر در جلسه را تبریک گفتند. 
ما هم به همه همکارانی که در مهر ماه متولد شده‌اند تبریک عرض می‌کنیم. همانطور در بولتن خبری روزانه در جریان قرار گرفته‌اید به مناسبت روز تولد همکاران گرامی، به دیدار آنها می‌رویم و گفت‌وگوی مختصری هم ترتیب می‌دهیم. 
به اطلاع همکاران عزیزی که این امر درباره آنها محقق نشده می‌رسانیم این اتفاق صرفا به دلیل شیفت‌های کاری می‌باشد و بعضا با توجه به ساعت و روز کاری همکاران، امکان تبریک حضوری فراهم نمی‌شود که از این بابت عذرخواهی می‌کنیم.