صارم را به همه دوستانم پیشنهاد کرده‌ام

تاریخ 1396/06/29 زمان 11:41:08 بازدید 1181

در گفت‌وگو با حسین ماهینی بازیکن تیم ملی و پرسپولیس:


حسین ماهینی بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان و کاپیتان باشگاه پرسپولیس یازده ماه قبل تولد دخترش را در بیمارستان صارم جشن گرفت. 
او که به گفته خودش پس از تحقیق و پرس‌وجو بیمارستان صارم را برای زایمان همسرش انتخاب کرده است اکنون و در یازده ماه گذشته چند مرتبه برای استفاده از سایر خدمات بیمارستان به جزیره صارم مراجعه کرده است.
این بار مدافع تأثیرگذار تیم ملی و پرسپولیس را در رادیولوژی دیدیم. با ایشان از دلیل حضورش و تجربه قبلی در بیمارستان صارم پرسیدیم و موارد مختلفی را به بحث گذاشتیم. او هم از خدماتی که از بیمارستان دریافت کرده است گفت و اینگونه ادامه داد: «من بیمارستان صارم را از طریق تعدادی از دوستانم شناختم. آن زمان که برای تولد دخترم دنبال یک بیمارستان خوب بودم اینجا به من معرفی شد و خوشبختانه همه چیز عالی بود. بیشتر از آن چیزی که شنیده بودم. فرزند من 7 ماهه به دنیا آمد و برای همین هم لازم بود تا مدتی در بخش NICU بستری باشد.  در مدت بستری دخترم در NICU همه چیز فوق‌العاده خوب بود. پرسنل و پزشکان این بخش بسیار دقیق و خوب از فرزند من مراقبت کردند. از همه آنها سپاسگزارم. تجربه‌ی حضور من در بیمارستان صارم به یکی از قشنگ‌ترین خاطرات من تبدیل شده  است.»
مدافع ملی‌پوش پرسپولیس اینگونه ادامه داد: «در طول مدت زمان حضورم در بیمارستان صارم دوستان خوبی پیدا کردم. مردم و مراجعه‌کنندگان هم به من لطف داشتند. همکاران شما در بیمارستان شرایط و کمبود زمان من را به خوبی درک کردند و از هر نظر راضی بودم. همسرم در دوران بارداری زیر نظر سرکار خانم دکتر کرم‌نیای‌فر بود. ایشان هم بسیار راضی هستند. در کل همه‌ی آن چیزی که انتظار داشتیم در بیمارستان صارم وجود دارد. امکانات مناسب در کنار پرسنل مسئولیت‌پذیر شرایط ایده‌آلی را برای مراجعه‌کننده فراهم کرده است. بعد از تولد دخترم در بیمارستان، علیرضا بیرانوند نیز به پیشنهاد من اینجا را برای زایمان همسرش انتخاب کرد و خوشبختانه او هم کاملا راضی بود. تاکنون دوستان زیادی از من سوال کرده‌اند و چون تجربه‌ی خوبی اینجا داشته‌ام به همه‌ی آنها پیشنهاد می‌کنم از اینجا و امکانات خوب و پرسنل پزشکان حاذق آن استفاده کنند. ما به چنین مراکزی نیاز داریم. امیدوارم که این سطح کیفی را همچنان حفظ کنید و رو به پیشرفت حرکت کنید.» 
صحبت‌های ما با بازیکن محبوب پرسپولیس و تیم ملی با این سوال که چه پیشنهادی برای بهتر شدن کیفیت خدمات در بیمارستان دارند به پایان رساندیم و او اینگونه پاسخ داد:‌ «به نظر من همه چیز اینجا خوب است. در همه بخش‌هایی که من رفتم نقصی ندیدم. اما همیشه برای هر سازمانی جای پیشرفت وجود دارد.  اگر همین روال و نظارت بر کار پرسنل را ادامه دهید احساس می‌کنم مردم همه راضی خواهند بود. من که راضی هستم و به همه‌ی دوستانم هم پیشنهاد می‌کنم جزیره‌ی صارم که خودتان برایش این اسم را انتخاب کردید را تجربه کنند. مطمئن هستم پشیمان نخواهند شد.»