لحظه‌ی دیدن فرزندم در اتاق عمل را هیچ وقت فراموش نمی کنم

تاریخ 1396/06/27 زمان 11:51:16 بازدید 1245

سامان شمعدانی که چند روز قبل در بیمارستان صارم پدر شد


نشستن پای صحبت بیماران و همراهانشان جذابیت خاصی دارد. انگار که یک نفر پیدا شده است که حرف‌های نگفته‌ی آنها را می‌شنود. بعضی‌هایشان آنقدر دقیق و ظریف به همه‌ی اتفاقات و رویدادها توجه دارند که ناخودآگاه انسان محو صحبت‌هایشان می‌شود. 
آقای سامان شمعدانی یکی از ا ین افراد  است. او آنچنان دقیق همه اتفاقات را رصد کرده است و با بیانی شیوا و دقیق بازگو می‌کند که آدم مجذوبش می‌شود. 
خودش می‌گوید: «زمانی که پس از چند لحظه از تولد فرزندم؛ وارد اتاق عمل شدم برایم بسیار دلچسب بود. انگار اتفاقاتی در راه بود که نمونه‌ی هیجانش را هیچ وقت تجربه نکرده‌ام. احساسی تکرارنشدنی و جذاب بود. پدر شدن آن هم با این شرایط خیلی به من چسبید. هیچ گاه این لحظه را فراموش نخواهم کرد. همه چیز عالی بود. از پذیرش گرفته تا اتاق عمل و بعد از آن بستری و ترخیص و ... همه چیز در بهترین شرایط بود.»
این قسمت از صحبت‌هایش را که شیندیم ترغیب شدم جزئیات بیشتری را با ایشان به بحث بگذارم. درباره‌ی پزشک معالجش سوال کردم. با این سوال که روبه‌رو شد انگار بخشی از حرف‌های فراموش شده یادش آمد و گفت: «دکتر هاشمی‌جم فوق‌العاده است. او و تیم همراهش در اتاق عمل به من و همسرم آرامش دادند. آنچنان لحظات خوب و دلپذیری بود که دوست دارم مدام در موردش صحبت کنم. دکتر هاشمی‌جم، هم در زمان بارداری همسرم و هم در اتاق عمل و حتی پس از آن با حوصله به سوالات ما پاسخ دادند. به نظر من ایشان بسیار قابل احترام و عالی هستند.»
آقای شمعدانی در ادامه اینگونه از آشناشدنش با بیمارستان می‌گوید: «من اسم بیمارستان صارم را قبلا هم شینده بودم و در مورد آن تحقیق کرده بودم. با وجود اینکه گزینه‌های دیگری هم پیشنهاد شد اما خدمات ویژه و متمایز صارم من را به سمت این بیمارستان کشاند. با اینکه من از هیچ بیمه‌ی تکمیلی استفاده نمی‌کنم اما با رغبت و میل کامل اینجا را انتخاب کردم و اکنون پس از به دنیا آمدن فرزندم به انتخابم بیشتر اطمینان یافتم. البته این را هم بگویم اینها فقط نظر من نیست. بلکه نظر همسر بنده نیز هست. ایشان هم کاملا از پزشک و تمامی پرسنل رضایت داشتند.» 
آقای شمعدانی در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: «پرستارانی که با ما برخورد داشتند بسیار مهربان و دلسوز بودند. پرسنل محترم پذیرش و ترخیص هم در کمال متانت و صبوری راهنمایی می‌کردند. کلا همه چیز خوب بود.  یک نکته را فراموش کردم بگویم و آن این بود که با توجه به شرایط حساسی که همسرم داشت دچار استرس فراوانی بود اما دکتر هاشمی‌جم خیلی خوب همسرم را آرام کرد و در نهایت بدون هیچ مشکلی همه چیز به خوبی پایان یافت.»
این رضایت حاصل تلاش تک تک همکاران گرامی است. 
بدون شک هیچ کاری به تنهایی به نتیجه نمی‌رسد و کار گروهی می‌تواند این چنین پیامدهایی را به دنبال داشته باشد. 
به همه شما همکاران محترم خسته نباشید می‌گوییم و از خداوند متعال برایتان سلامتی و بهروزی آرزومندیم.