صارم انتخاب اول و آخر من است

تاریخ 1396/06/25 زمان 15:11:19 بازدید 1395

مادری که چند روز قبل در بیمارستان صارم زایمان کرد:


دیدن و شنیدن اتفاقات خوب برای افراد دوروبرمان همواره جذاب و دلپذیر است. خوشبختانه این اتفاقات به واسطه‌ی فضای بیمارستان برای ما بسیار رخ می‌دهد و حاصل تلاش همکاران محترم در همه‌ی واحدها و بخش‌هاست. 
همکارانی که خستگی‌ناپذیر و با احساس مسئولیت خوب وظیفه‌ی خودشان را که همانا خدمت به مراجعین است به انجام می‌رسانند و باعث می‌شوند مراجعه‌کنندگان خاطره‌ی خوب از بیمارستان صارم در ذهنشان نقش ببندد. 
امروز پای صحبت‌های زوجی نشسته‌ایم که خودشان می‌گویند قبل از مراجعه به صارم در دو مرکز دیگر مورد درمان و معالجه قرار گرفته‌اند اما به نتیجه‌ی دلخواه نرسیده بودند. در یک میهمانی دوستی را می‌بینند که صارم را به خوبی می‌شناخت. این دوست خانوادگی، صارم را به این زوج پیشنهاد می‌کند و .... 
ادامه‌ی ماجرا در گفت‌وگوی ما با خانواده‌ی رازقی را بخوانید. 
  
 ضمن معرفی خودتان بفرمائید چطور با بیمارستان صارم آشنا شدید و چند وقت است که به اینجا مراجعه می‌کنید؟‌
صارم را یکی از دوستان نزدیکم به ما معرفی کرد. او شرایط ما را می‌دانست و مطلع بود که تا قبل از آن دو بار سابقه سقط داشته‌ایم و از مراکزی که قبلا مراجعه کرده بودیم نتیجه نگرفتیم. این شد که صارم را به ما معرفی کرد ما هم از چن دماه قبل به بیمارستان صارم آمدیم. 

 آیا بیمارستان صارم با چیزهایی که به شما معرفی شده بود مطابقت داشت؟‌
من به جرأت می‌توانم بگویم اگر قرار باشد از این به بعد صارم را به کسی معرفی کنم چند برابر از آنچه دوستم به من گفت در تعریف صارم خواهم گفت. اینجا همه چیز روی برنامه است. همه چیز سر ساعت و طبق زمان‌بندی درست و مشخص اتفاق می‌افتد و همین نظم و ثبات صارم را از جاهای دیگر متمایز می‌کند. 

 بارزترین شاخصه‌ی صارم به نظر شما چیست؟‌
من فکر می‌کنم مسئولیت‌پذیری پرسنل یکی از بهترین و شاخص‌ترین ویژگی‌های صارم است. آراستگی و زیبایی فضا د رکنار احساس آرامش که به مراجعه‌کنندگان می‌دهد اینجا را مملو از انرژی مثبت کرده است. 

 پزشک شما چه کسی بود؟ 
خانم دکتر کرم‌نیا در مدت حضور ما زحمت‌های فراوانی کشیدند. هیچ وقت لطف‌های ایشان را فراموش نمی‌کنم. هر بار که مراجعه می‌کردیم با حوصله و مهربانی پاسخ می‌دادند. تا حالا از ایشان بسیار راضی بوده‌ایم. امیدواریم همیشه موفق باشند. ایشانی یکی از بهترین پزشکانی هستند که من تا به حال دیده‌ام. خدا نگهدارشان  باشد. 

 اگر  دوباره قرار شد زایمان کنید باز هم صارم را انتخاب می‌کنید؟ 
صد در دصد. از صارم بسیار راضی هستیم. اینجا مشکلی نداشته‌ایم و فراتر از تصور ما بوده است. کشور ما به وجود چنین مراکزی نیاز دارد. من نه تنها خودم دوباره اینجا را انتخاب می‌کنم بلکه به تمام دوستان و آشنایان هم توصیه می‌کنم که اینجا زایمان کنند.

 نظر و پیشنهادی برای بهتر شدن وضعیت موجود دارید؟‌
من اینجا هیچ کم و کاستی احساس نکردم به همین جهت فکر می‌کنم هر پیشنهادی بدهم درست نیست. اما شاید با توجه به درایت و مدیریت بسیار عالی مجموعه، اگر تغییری در جهت رفاه بیشتر مراجعه‌کنندگان روی دهد می‌تواند با صلاحدید خود مجموعه باشد. من هیچ نظری ندارم چون هیچ نقصی ندیدم. 

 سخن آخر. 
از تمام کسانی که من و خانواده‌ام را کمک کردند و با خوش رفتاری و مسئولیت‌پذیری باعث شدند خاطره‌ی تولد فرشته کوچولوی ما، برای من و خانواده‌ام به یکی از زیباترین خاطرات زندگی تبدیل شود بی‌نهایت سپاسگزارم. از شخص آقای دکتر صارمی هم به خاطر ایجاد چنین مرکزی تشکر می‌کنم. امیدوارم صارم مثل همیشه بهترین بماند تا مردم بتوانند از خدمات خوب و ایده‌ال آن بهره ببرند.