نمونه بیمارستان صارم را در داخل کشور ندیده‌ام

تاریخ 1396/06/22 زمان 13:47:13 بازدید 1110

در گفت‌وگو با رضا ثابت که به تازگی در بیمارستان صارم صاحب فرزند شده است


تولد اتفاق خاصی است. مخصوصا اگر بعد از چند سال انتظار پدر و مادر این اتفاق رخ دهد. روز گذشته با یکی از پدر و مادرهایی که از رویداد بسیار خوشحال بودند، همکلام شدیم. آقا و خانم ثابت که زینب کوچولوی آنها چند روزی است به دنیا آمده است. گفت و گوی ما را در زیر بخوانید: 
    
 کمی از بیمارستان صارم و چند روزی که میهمان ما بودید برایمان بگویید. 
بدون تعارف، صارم فوق‌ا لعاده است. آنقدر در همین چند روز خاطرات خوب دارم که محیط این بیمارستان برایم آرمش‌بخش است. بدون کوچکترین مشکلی کارهایمان پیش رفت. همسرم در کمال آرامش زایمان کردند. پرسنل اتاق عمل بسیار زحمت کشیدند و از همگی تشکر می‌کنم. 
 پزشک همسرتان چه کسی است؟‌
سرکار خانم دکتر پورمطرود پزشک معالج همسرم بودند و آنقدر با حوصله و عالی ما را راهنمایی کردند که هیچ دغدغه‌ای نداشتیم. هر  زمانی که با مشکل یا سوالی روبرو می‌شدیم با ایشان در میان می‌گذاشتیم و دلهر و اضطراب ما به پایان می‌رسید.  در واقع زندگی و آرامش کنونی‌ام را مدیون دکتر پورمطرود و بیمارستان صارم هستم. 
 اگر بخواهید به ما نمره بدهید از بیست چند می‌دهید؟‌
قطعا بیست
 به پزشک معالج یا تمام بیمارستان؟ 
منظورم همه بخش‌ها بود. من در مقاطع مختلف در مراکز  درمانی دیگر هم حضور داشته‌ام. اما به جرأت می‌توانم بگویم نظم و انضباط حاکم بر اینجا مثال‌زدنی است. 
 صارم را به دیگر دوستان هم توصیه می‌کنید؟‌
قطعا. با این کار در حق خودشان لطف می‌کنم. (با خنده) اینجا باید به یک نکته اشاره کنم و آن اینکه به خودم و کشورم تبریک می‌گوییم بابت وجود چنین مراکزی. همیشه فکر می‌کردم چنین مراکزی فقط در خارج از کشور وجو ددارد اما در صارم متوجه شدم این مجموعه‌ها در کشور خودم نیز در دسترس است. 
 از حضورتان در اتاق عمل هنگام تولد فرزندتان بگویید. به نظرتان حضور پدران در اتاق عمل ایده مناسبی است؟‌
من که آن لحظه را هرگز فراموش نخواهم کرد. بسیار مهیج و فراموش نشدنی بود. دین اولین نفس‌های فرزندم در این دنیا آنقدر قیمتی بود که هیچ گاه از ذهن من پاک نخواهد شد.
 کمی برگردیم به عقب. نحوه مراجعه و وقت‌دهی در بیمارستان را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ 
همیشه می‌خواستم پیشنهاد رزرو اینترنتی را به بیمارستان صارم ارائه بدهم که چندی پیش متوجه شدم این سیستم راه‌اندازی شده است و در سایت بیمارستان صارم در دسترس است و باعث شده در وقت و انرژی بسیار صرفه‌جویی شود و برگ زرین دیگری بر دیگر امتیازهای بیمارستان 
اضافه شود. 
 در زمان‌های مراجعه‌تان به بیمارستان از شبکه‌های تلویزیونی صارم نیز استفاده کردید؟‌
بله، شبکه‌ها را دیده‌ام. کاش این شبکه‌ها را در خانه نیز داشتم. برنامه‌های علمی بسیار مفیدی که از این شبکه‌ها پخش می‌شو دمورد نیاز همه مردم است. در روزهای بستری بودن همسرم، او نیز از این شبکه‌ها خیلی راضی بود و استفاده کرد. 
 قسمتی که همسرتان بستری بود کدام بخش بود؟‌
بخش بستری 3 که واقعا فوق‌العاده بود و به همه پرسنل آن خسته ‌نباشید می‌گویم. 
 سخن پایانی.
از جناب آقای دکتر صارمی که چنین مجموعه و تیمی را گرد هم آورده‌اند سپاسگزارم و به ایشان تبریک و خسته نباشید می‌گویم.