از همکاری با تلویزیون صارم (SaremTv)خوشحال می‌شوم

تاریخ 1396/06/19 زمان 14:05:46 بازدید 832

امیر کربلایی زاده، خنداننده مشهور برنامه خنداونه


امیر کربلایی زاده، خنداننده مشهور برنامه خنداونه:

امیر کربلایی زاده را در 
فیلم های زیادی دیده ایم. اما بدون شک با هنرنمایی اش در خنداونه تصویرش در ذهن مردم ثبت شد و اکنون به یکی از چهره های ثابت استندآپ کمدی در این برنامه تبدیل شده است. این بازیگر خوش اخلاق، ارتباطات اجتماعی اش هم مثل هنرش قابل تحسین است. چند روز قبل او را در لابی بیمارستان دیدیم. به سبک دیدارهای قبلی با چهره های نام آشنایی که به دلایل مختلف وارد بیمارستان شده بودند به دیدار آقای کربلایی زاده رفتیم و با ایشان وارد صحبت شدیم. چکیده گفت و گو با آقای کربلایی زاده را در زیر می خوانید: 
  
 آقای کربلایی زاده کمی از خودتان و شروع کارتان بگویید.
از سال 68 و همزمان تحصیل به خاطر علاقه به تئاتر و نمایش وارد این کار شدم و در سالهای 69، 71 و 72 برنده جایزه اول مسابقات تئاتر دانش آموزی کشور شدم. مدتی به دلیل مخالفت خانواده از این هنر دور شدم و از سال 77 و با ورود به دانشگاه دوباره تئاتر را از سر گرفتم. 
 بیشتر اهل تئاتر هستید تا فیلم و سینما. درست است؟ 
کارنامه کاری من بیشتر با کارهای تئاتر عجین شده است. بیش از 40 تئاتر در کارنامه هنری من وجود دارد ولی تعداد مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی من حدود 20 عدد است یعنی اختلاف 5/2 برابری. این موضوع هم به دلیل علاقه شخصی من به تئاتر است و هم پیشنهاداتی که به من شده است. 
   اما مردم شما را بیشتر با استندآپ کمدی می شناسند. 
من خودم به خنداندن مردم علاقه زیادی دارم. اینکه مردم نیز مرا به این شکل می شناسند جای خوشحالی است. البته نباید غافل از جادوی تلویزیون نیز باشیم. بسیاری از هنرمندان در کشور وجود دارند که فقط برای اهالی هنر شناخته شده اند و میان مردم و در جامعه چهره های شناخته شده ای نیستند. اما کسانی مثل بنده که در تلویزیون حضور پیدا می کنم به سادگی قابل شناسایی هستیم و این امر باعث خوشحالی است. 
   صحبت از جادوی تصویر و تلویزیون کردید. ما در بیمارستان، 2 شبکه داخلی داریم که با توجه به نیاز مراجعین و بیماران، برنامه‌های اختصاصی تولید می‌کنیم و برایشان نمایش می دهیم. نظر شما که تلویزیون جزو لاینفک زندگی و هنرتان است راجع به این موضوع چیست؟ 
اتفاقا زمانی که در لابی حضور داشتم تلویزیون شما را دیدم. ابتکار جالبی است. با توصیفاتی که داشتید با هم همکار نیز هستیم و می توانیم همکاری هایی نیز داشته باشیم. 
  با کمال میل در خدمتیم. چه کاری برای تلویزیون صارم انجام می دهید؟ 
یکی از کارهای استند آپ کمدی خودم با موضوع مقایسه فرزندان قدیم و جدید را برایتان ارسال می کنم تا در یکی از کانالهای صارم پخش کنید. 
 از لطفتان ممنون هستیم. حالا بفرمایید چه شد که به کار کمدی علاقمند شدید؟ 
ابتدا باید بگویم کار طنز بسیار سخت است. چرا که مخاطبان ما طنز را به خوبی می شناسند و کار خوب را از بد به راحتی تشخیص می دهند. شاید دلیل علاقه من به این ژانر همین دشواری کار بود. به نظر من باید در جامعه شادی را نهادینه کنیم. اگر مردم شاد باشند قطعا زندگی شان را بهتر مدیریت خواهند کرد و به طور کلی بهتر زندگی خواهند کرد. در صورتی که زندگی تک تک خانواده ها خوب باشد جامعه بهتر و سرحال تری خواهیم داشت. 
  دلیل مراجعه شما به بیمارستان صارم چیست؟ 
صارم را یکی از دوستانم به من پیشنهاد کرد. این اولین باری است که به این بیمارستان آمده ام. فعلا که همه چیز خوب بوده است. و همکاران شما به بهترین شکل مرا راهنمایی کرده اند. آن طور که پیداست بیمارستان خوب و مجهزی است.  
  پزشکی که به او مراجعه کرده‌اید چه کسی است؟ 
پزشک همسر بنده سرکار خانم دکتر گیتی است. بسیار خوش برخورد و پرانرژی هستند. با وجود این پزشکان، بیمار می تواند حس خوبی پیدا کند. چون اصلی ترین هنر یک پزشک خارج از وظیفه ی طبابت ارتباط موثر و مناسب با بیمارست است.
  پیشنهاد، انتقاد و یا هر صحبتی که دارید بفرمایید. 
از شما و همه همکارانتان در بیمارستان صارم تشکر می کنم. پرسنل خوش برخورد، پرتلاش و خبره‌ای دارید. امیدوارم که همیشه در راه خدمت به مردم 
موفق باشید.