گپ و گفتی با همکاران بستری 2

تاریخ 1396/05/11 زمان 19:03:11 بازدید 1122

سری به همکاران بخش بستری 2 زدیم. همه چیز آرام بود. همکاران بخش هر کدام...


سری به همکاران بخش بستری 2 زدیم. همه چیز آرام بود. همکاران بخش هر کدام به کار خودشان مشغول بودند. 
ما هم به صحبت با آنها پرداختیم که برگزیده آن را در ادامه می خوانید.

بخش ما از قسمت های شلوغ بیمارستان است. اما به دلیل نظم و انضباط مثال زدنی که در این بخش وجود دارد همه امور به بهترین شکل پیش می رود و معمولا مشکل خاصی وجود ندارد.  از همه همکاران به دلیل انجام درست وظایفشان و ایجاد نظم و انضباط متشکرم. 
خسرو پناه. 

 

همه چیز طبق روال انجام می شود. خدا را شکر اوضاع روبراه است و آرام. تنها موردی که در حال حاضر به نظرم می رسد تعداد نیروی پرستاری است که تا حدودی در مضیقه هستیم. از مسوولین محترم تقاضای جذب نیروی لازم را داریم. در این چند روز، اتفاقات خوبی افتاده است که مهمترین آن بازگشت مجدد سرکار خانم قمصری بود که به نظر من در سال 96 یکی از بهترین اتفاقاتی بود که رخ داذ؛ البته زحمات سرکار خانم قاسم خواه نیز قابل ستایش بود.  عقیده دارم هر کسی در هر جایگاهی که قرار دارد باید به بهترین نحو وظیفه خود را انجام دهد. با رعایت این موضوع بسیاری از مشکلات در سازمان ها حل می شود. همانطور که اگر مشکلی در یک مجموعه به وجود بیاید همه را درگیر خود می کند. معتقدم احساس مسوولیت مهمترین مسأله هر سیستم است و آرامش در هر بخش توسط مدیر آن بخش تأمین می شود. 
سپاسگزار / زند آزاد

به دلیل احساس مسئولیت سرکار خانم زند آزاد در بخش ما، کارها مطابق برنامه پیش می رود و خدا را شکر از همه چیز راضی هستیم.  در واقع ما اینقدر در این مجموعه راحت هستیم که آن را مانند خانه خود می دانیم و به همین دلیل از همکاران و مسئولین سپاسگزاریم. 
ارادتمند / طباطبایی

با توجه به حجم کار موجود در بخش ما باید نیروی بیشتر در اختیار داشته باشیم. از آنجایی که همکاران این بخش واقعا در تلاش هستند و بیشتر از توانشان انرژی صرف می کنند، بد نیست برای ایجاد انگیزه بیشتر، حقوق و مزایای همکاران نیز افزایش پیدا کند. 
سنایی