اختتامیه سمینار تغذیه با شیر مادر برگزار شد

تاریخ 1396/04/27 زمان 14:55:10 بازدید 1032

آخرین جلسه از سمینار تغذیه با شیر مادر امروز سالن همایش های بیمارستان صارم برگزار شد


آخرین جلسه از سمینار تغذیه با شیر مادر امروز سالن همایش های بیمارستان صارم برگزار شد. 
در این سمینار که با استقبال بسیار خوبی روبه رو شده بود حدود 200 شرکت کننده حضور داشتند. 
در اختتامیه دوره تغذیه با شیر مادر نمایندگانی از بیمارستان های مختلف از جمله فیاض بخش، آتیه، تخت جمشید، پاسارگاد و ...  حضور داشتند. 
این سمینار با جامعه هدف پرستاران، ماماها، پزشکان زنان، کودکان و عمومی، پزشکان فوق تخصص نوزادان، جراحان قلب کودکان، جراح کودکان و ... برگزار شد و در مراسم اختتامیه از حضور دکتر سوسن پارسایی، استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی  و متخصص تغذیه درمانی استفاده شد. 
ایشان به بررسی و سخنرانی درباره اهمیت تغذیه با شیر مادر و  مسائل مربوط به موضوع سمینار پرداختند. همه مراکز درمانی در آموزش پرسنل خود وظایف روشن و همیشگی دارند و بیمارستان صارم در انجام این وظیفه پیشتاز بوده است و این امر از استقبال پرسنل دیگر مراکز درمانی و بیمارستان ها بسیار مشخص و واضح به نظر می رسد. 
شایان ذکر است این دوره با 5/9 امتیاز بازآموزی از اهمیت ویژه ای برخوردار بود و به همین همکاران محترم در برگزاری این همایش تلاش 
زیادی کردند.
به همه همکارانی در به ثمر رسیدن اهداف آموزشی بیمارستان صارم تلاش شبانه روزی انجام می دهند و باعث موفقیت جزیره صارم در این راستا شده اند تشکر و قدردانی می شود و برایشان توفیق روزافزون آرزومندیم. 
سمینار اهمیت تغذیه با شیر مادر از روز شنبه به مدت 3 روز و از ساعت 8 صبح تا 14 در طبقه دوم مرکز همایش بیمارستان صارم برگزار شد و تا ساعتی پس از چاپ این بولتن به پایان می رسد. 
عکسهایی از برگزاری این سیمنار را در این صفحه به تصویر کشیده ایم که شما توجه شما را نیز به آن جلب می کنیم.