حضور بیمارستان صارم به عنوان بیمارستان منتخب در معاونت غذا و دارو

تاریخ 1396/04/27 زمان 14:51:05 بازدید 1277

دیشب نمایندگان بیمارستان صارم در یک گردهمایی ویژه که تحت عنوان ...


دیشب نمایندگان بیمارستان صارم در یک گردهمایی ویژه که تحت عنوان «فارماکوویژلانس  و ثبت عوارض دارویی»  در سازمان غذا و دارو برگزار شد، حضور یافتند. 
در این مراسم  از بیمارستانهای منتخب دانشگاه علوم پزشکی ایران برای ارائه عملکردشان در زمینه فارماکوویژلانس  و ثبت عوارض دارویی(ADR) برای ۶۴ بیمارستان تحت پوشش این دانشگاه دعوت به عمل آمده بود. 
سرکار خانم دکتر مریم نامدار خانزاده، سرکار خانم دکتر حوریه جوادزاده و سرکار خانم طباطبایی به نمایندگی از بیمارستان صارم شرکت داشتند. 
خانم دکتر نامدار به نمایندگی از بیمارستان صارم به ارائه مطالبی پیرامون موضوع سمینارپرداختند و فعالیت های بیمارستان صارم در این زمینه را به حاضرین معرفی 
کردند. 
پس از ارائه مطالب از سوی مسئول مدیریت دارویی بیمارستان صارم،  عملکرد و دستاوردهای بخش مدیریت دارویی بیمارستان صارم مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.
لازم به ذکر است بیمارستان صارم به عنوان یکی از بیمارستان های منتخب معاونت غذا و دارو در این زمینه انتخاب و به این مراسم دعوت شده بود.
کسب این موفقیت و حضور در این مراسم و همچنین سخنرانی نماینده محترم بیمارستان در این گردهمایی را به مجموعه صارم تبریک عرض نموده و از کلیه پرسنل محترم که جهت رسیدن به این اهداف تلاش و همت نموده اند تشکر و قدردانی می نماییم.