همراه با پرسنل زحمت کش کلینیک زنان

تاریخ 1396/03/21 زمان 16:14:27 بازدید 897

من به تمامی پرسنل کلینیک زنان خسته نباشید عرض می کنم و امیدوارم بتوانیم مانند همیشه ...


پرسنل محترم کلینیک زنان به ترتیب از چپ:  پریا اصغرزاده، آزاده ستوده، نیلوفر فرضی، مریم گلچین، مریم غفاری، رخساره قزلی (مسئول کلینیک)، منصوره طائی، رویا عسکری، سمانه غلامی، صبا نجفی، گلناز صنعتی

من به تمامی  پرسنل کلینیک زنان خسته نباشید عرض می کنم و امیدوارم بتوانیم مانند همیشه در کنار هم،آرامش و راحتی را در کلینیک برای بیماران محترم برقرار نماییم. با سپاس فراوان از جناب آقای دکتر صارمی و مسئول محترم کلینیک زنان سرکار خانم قزلی. 
سمانه غلامی

من عاشق کار و محل کارم هستم. از آقای دکتر صارمی نهایت تشکر را دارم که محیطی آرام و دور از تنش برای پرسنل فراهم کرده اند تا ما بتوانیم به نحو احسن به 
مراجعه کنندگان خدمت رسانی کنیم. با آرزوی موفقیت برای تمامی پرسنل جزیره صارم. 
مریم گلچین 

کار کردن در یک محیط سالم و صمیمی، موهبتی است که شامل حال هر کسی 
نمی شود. اما خداوند این لطف را به من داشته که 10 سال از پرونده کاری ام را جایی بگذرانم که از این ویژگی برخوردار است و در واقع این موضوع به مدیریت بسیار خوب آقای دکتر صارمی مرتبط است. 
اینجا ارائه خدمات با کیفیت عالی به مراجعین، برخورد مناسب با آنها، نظم و انضباط کاری و آراستگی فردی در اولویت قرار دارد. 
کمک کردن به فردی که نیازمند آرامش روحی و جسمی است لذت بخش ترین کار  است. به نظر من هزاران معجزه بین آسمان و زمین معطل است و دستی باید باشد تا معجزه ها را فرود آورد و آن دست ماست که می تواند کمک کند، دلی را به دست آو رد، دردی را کم کند و آرمش بخش دل دردمند باشد. 
شاید بعضی ها فکر کنند اینها فقط شعار است و تا واقعیت راهی بس طولانی، اما باور کنید در بیمارستان صارم، به وضوح این مسئله رویت می شود. امیدوارم که خداوند، سلامتی، امیدواری و دل خوش به همه بندگانش عطا کند. 
با آرزوی روزهای خوب و اتفاقات شیرین برای مجموعه صارم. 
رخساره قزلی 

 

همیشه جاری بودن و نو شدن نیاز به انگیزه و پشتوانه ای دارد که خوشبختانه ما در این جزیره با وجود جناب آقای دکتر صارمی این پشتوانه را داریم و ایشان الگوی این فرآیند همیشگی است. 
آزاده ستوده

با عرض خسته نباشید و خدا قوت به تمامی پرسنل و سوپروایزر محترم کلینیک زنان، امیدوارم بتوانم با تلاش خود در راستای موفقیت روزافزون کلینیک زنان موثر واقع شوم و چراغ کلینیک زنان را به یاری یکدیگر همیشه روشن نگاه داریم. 
گلناز صنعتی

من از اینکه عضوی در تیم کلینیک زنان هستم بسیار خوشحالم و امیدوارم با کمک خداوند و سایر پرسنل زحمت کش صارم بتوانم بهترین خدمات را به مراجعین ارائه نمایم. 
صبا نجفی

تولد فرزندم در سال 88 در جزیره صارم و جذابیت محیط آن، بزرگترین انگیزه من برای شروع خدمت در این فضای دوستانه برای کمک به بیمارانی که به منظور درمان و دستیابی به عشق مادری، خود را به این مجموعه دوست داشتنی سپرده اند، شد. 
مریم غفاری من عاشق کارم هستم چون با علاقه رشته ام را انتخاب کرده ام. آشنایی و آگاهی داشتن از خلقت خود برایم لذت بخش است و اسطوره این آگاهی همیشه برایم دکتر صارمی بوده است که عاشقانه دوستشان دارم. 
پریا اصغرزاده