بیمارستان صارم از هر نظر کامل است

تاریخ 1396/03/16 زمان 16:14:33 بازدید 818

صبح امروز دکتر روئیچی تاکه کاوا، نماینده پزشکی سفارت ژاپن در ایران از بیمارستان صارم و امکانات آن بازدید کرد


 

صبح امروز دکتر روئیچی تاکه کاوا، نماینده پزشکی سفارت ژاپن در ایران از بیمارستان صارم و  امکانات  آن بازدید کرد. 
دراین دیدار که سرکار خانم دکتر فاتحی مسوول فنی بیمارستان؛ به همراه سرکار خانم لشگری سوپروایزر امروز بیمارستان نیز حضور داشتند دکتر تاکه کاوا از بخش های مختلف بیمارستان صارم از جمله اورژانس؛ کلینیک اطفال و زایشگاه بازدید کرد. 
در ابتدای این بازدید؛ سرکار خانم دکتر فاتحی از امکانات بیمارستان صارم و همچنین توانمندی های این مجموعه ی درمانی برای ارائه ی خدمت به بیماران توضیحاتی ارائه کردند و نماینده پزشکی سفارت ژاپن در ایران نیز ابراز علاقه کرد که در آینده روابط فی مابین گسترش یابد. 
دکتر تاکه کاوا در جریان این بازدید از امکانات موجود در بیمارستان صارم ابراز خرسندی کرد و گفت: اینجا همه ی امکانات فراهم است. امکاناتی که در بیمارستان صارم دیدم بسیار عالی بود. مخصوصا اینکه در بخش های مختلف همه ی تمهیدات اندیشیده شده است. اورژانس بیمارستان صارم مجهز و در حد مطلوبی است. زایشگاه این بیمارستان هم از جمله زایشگاه های مجهز و کاملی است که من تا کنون بازدید کرده ام. 
با امکاناتی که امروز از بیمارستان صارم دیدم می توانیم در آینده از این توانمندی ها به نحو مطلوب استفاده نماییم. 
در ادامه ی این بازدید، نماینده ی پزشکی سفارت ژاپن در ایران با خانم دکتر فاتحی و سرکار خانم لشگری در رابطه با تمهیدات لازم در زمان بازی تیم های ملی ژاپن و عراق که سه شنبه هفته آینده 23 خرداد در اکباتان برگزار خواهد شد به بحث و تبادل نظر پرداختند و مسئول فنی بیمارستان از آمادگی کامل بیمارستان صارم برای پذیرش بیمارستان و مصدومان احتمالی این دیدار که به بیمارستان صارم انتقال یابند گفت و خاطرنشان کرد: همه امکانات از قبیل آمبولانس، پزشک اورژانس، پزشک متخصص ارتوپد و همه ی موارد ی که مورد نیاز باشد در بیمارستان حضور خواهند داشت تا این دیدار به بهترین شکل پشتیبانی پزشکی و درمانی شود.