بازدید پروفسور نجابت از بخش‌های مختلف بیمارستان

تاریخ 1396/03/07 زمان 14:00:24 بازدید 701

پروفسور نجابت را در علم جراحي دنيا به خوبي مي شناسند. اين چهره‌ي علمي شناخته شده روز پنجشنبه در بيمارستان صارم حضور يافت و با جناب آقاي دکتر صارمي ديدار و گفت و گو کرد.


پروفسور نجابت؛ در آلمان به خوبي او را مي شناسند.

 کسي که بيشتر از هر چيز ديگر به ايراني بودنش مي بالد. ايراني را نژاد پاک مي داند  و از اينکه ايراني زاده شده است خرسند است.

پروفسور نجابت را در علم جراحي دنيا به خوبي مي شناسند. او که در 8 سال جنگ تحميلي صدها نفر  از مجروحان ايراني را در شهر بن آلمان مورد عمل جراحي قرار داد اکنون پس از سالها به ايران بازگشته است و مي خواهد از علمش داخل کشور استفاده نمايد.

اين چهره‌ي علمي شناخته شده روز پنجشنبه در بيمارستان صارم حضور يافت و با جناب آقاي دکتر صارمي ديدار و گفت و گو کرد.

در اين ديدار که همراه با بازديد از بخش‌هاي مختلف بيمارستان از جمله اتاق عمل و بخش‌هاي پژوهشي و آموزشي بيمارستان بود، پروفسور نجابت با تقدير از فضاي آموزشي و پژوهشي ايجاد شده در بيمارستان صارم ابراز خوش بيني کرد که اين اقدامات نهادينه شده و  توسط ساير مراکز علمي و آموزشي و درماني مورد توجه قرار گيرد.

ايشان همچنين از امکانات، فضا و شرايط محيطي بوجود آمده در جزيره‌ي صارم ابراز خرسندي کرد و گفت: «بدون شک آشنايي با چنين مجموعه‌اي از خاطرات ماندگار من خواهد شد. من از اينکه امروز از نزديک با بيمارستان صارم آشنا شدم و با جناب آقاي دکتر صارمي همکلام بودم خوشحالم. من تا کنون نقاط مختلفي از دنيا را براي مسافرت و طبابت رفته‌ام اما به جرأت مي توانم بگويم هيچ کدامشان مثل صارم نبودند. اينجا همه چيز فراهم است. امکانات خوب، محيط دلپذير، پرسنل کارآزموده و از همه مهمتر مديريت مجموعه که شخص دکتر صارمي هستند از نقاط برجسته‌ي اين مجموعه درماني پژوهشي و آموزشي به شمار مي‌روند.»

ايشان در ادامه گفتند: «خوشحالم که در کشورم ايران، چنين مراکزي مشغول خدمت رساني به مردم هستند.»

لازم به ذکر است پروفسور نجابت پس از اين ديدار ضمن اعلام آمادگي براي حضور در جزيره‌ي صارم خاطر نشان کرد: «حضور در صارم براي من اتفاقي خوب خواهد بود؛ چون تمام چيزهايي که از يک مجموعه پيشرفته در ذهنم بود را در آن پيدا کردم.»

پروفسور نجابت در آينده‌اي نزديک به جمع پزشکان بيمارستان صارم اضافه شده و در اين بيمارستان به ارائه ي خدمات درماني به بيماران خواهد پرداخت.