درباره ما

 

 

معرفی بيمارستان تخصصی و فوق تخصصی صارم


فاز 1 بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی «صارم» در زمینی به مساحت ده هزار متر مربع و زیر بنای حدود چهارده هزار متر مربع در مرداد ماه 1385 به بهره‌برداری رسید. فاز 1 بیمارستان دارای قسمت‌های درمانی، آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی به همراه بخش‌های بستری بیماران، اتاق‌های عمل، بخش زایمان و بخش‌های مختلف دیگر می‌باشد.
آنچه بیمارستان صارم را از دیگر مراکز درمانی متمایز می‌کند در یک جمله تخصص، دانش، سلیقه و منطق به کار گرفته شده در آن است تا بتواند بهترین خدمات را به مراجعان خود ارائه نموده و محیطی فرح بخش را به ارمغان آورد. همچنین در راستای محرک‌های مثبت دیداری با هدف ایجاد روحیه و هیجان مثبت، چشم اندازهایی با الهام از طبیعت مانند آبشار، نهرهای روان، گلکاری و درختکاری طراحی و ساخته شده است.
ساختار فیزیکی و بنای بیمارستان به گونه‌ای طراحی شده است تا محیطی با نشاط همراه با انرژی‌های مثبت و دلپذیر را برای همه همکاران جهت سرویس دهی بهتر فراهم کند.
فاز 1 بیمارستان صارم دارای 6 طبقه (همکف، لابی و 4 طبقه) می‌باشد که واحدها و بخش‌های مختلف در این طبقات جانمایی شده‌اند. در انتهای راهروی بخش‌ها نیز درب خروج اضطراری جهت دسترسی به پله‌های فرار تعبیه شده است.
این بیمارستان در ارتباط با سیستم‌های مدیریتی 
ISO 9001 را اخذ نموده است و مديريت بيمارستان خط مشي كيفيت را در ارتباط با مسائل ايمني، بهداشت حرفه اي و محيط زيست را ابلاغ نموده كه در حال انجام مي باشد.

 

 

 

 

چشم انداز (vision) بیمارستان صارم

ماموریت (mission) بیمارستان صارم

خط مشی كیفیت بیمارستان صارم

منشور اخلاقی بیمارستان صارم

منشور حقوق بیمار 

منشور حقوق پزشكان

واحدها و مسئولين مربوطه در بيمارستان

 

 

بازگشت

بازدید : 105309 نفر