لطفا صبر کنید ...

آرامشی که در زایشگاه به من دادند نگرانی‌ام را برطرف کرد

آبان ۱۸, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
سحر-قاسمی.jpg

همچنان در صارم شاهد حضور بسیاری از مراجعه‌کنندگانی هستیم که یا بر اساس تجربه قبلی خودشان به صارم آمده‌اند یا اینکه از اقوام و نزدیکانشان و حتی پزشکا ن دیگر به آنها توصیه می‌کنند که صارم را انتخاب کنند.
شهرک اکباتان تهران نقطه امید تعداد زیادی از هموطنان ما در اقصی‌نقاط کشور است و غالب آنها خاطره‌ای خوش از آن به یاد دارند.
هر ازگاهی برخی از این مراجعین، مخاطب روزنامه یا صفحات مجازی صارم قرار می‌گیرند و گپ و گفتی با آنها صورت می‌گیرد.
امروز با سرکار خانم سحر قاسمی که به تازگی در صارم طعم شیرین مادر شدن را چشیده‌اند همصحبت شدیم.

سرکار خانم قاسمی، ضمن تبریک قدم نورسیده برای ما بگویید که چه شد صارم را انتخاب کردید.
چند تن از اقوام و آشنایان در صارم صاحب فرزند شده بودند و من از قبل به همین دلیل صارم را می‌شناختم. از این گذشته وقتی درباره اوضاع بیمارستان از آنها سوال کردم همه راضی بودند و این دلیل بر این شد که گزینه اول ما صارم باشد و خدا را شکر همین هم شد و حالا در خدمت شما هستیم.

به صرف اینکه اقوام شما از صارم راضی بودند شما هم تصمیم به انتخاب اینجا گرفتید؟
قسمت اصلی همین بود اما برای من کافی نبود. در خصوص پزشکان صارم نیز تحقیق کردم و بنا به توصیه همان دوستانم سرکار خانم دکتر کرم‌نیای‌فررا انتخاب کردم و پس از اولین مراجعه‌ام متوجه شدم تصمیم درستی گرفته‌ام.

در اولین مراجعه‌تان چه شد که مصمم‌تر شدید؟
وقتی نزد خانم دکتر کرم‌نیای‌فر رفتم واقعا انرژی مثبت دریافت کردم. یک زن باردار ناخودآگاه کمی استرس و نگرانی به همراه دارد و این دست خود آدم نیست. اما خانم دکتر کرم‌نیای‌فر نه تنها استرس را از آدم دور می‌کند بلکه باعث می‌شود از یک آدم معمولی نیز بهتر شوی. ‌آرامش او مثال‌زدنی است. واقعا نه تنها در مقام یک پزشک بلکه به عنوان یک انسان، ایشان قابل احترام و نمونه است.

و نظرتان درباره بیمارستان صارم؟‌
همین جزئیات است که نهایتا منجر به ساخته شدن مجموعه‌ای به نام صارم می‌شود. اینجا وقتی همه چیز سر جای خودش است و از پزشکان بسیار با اخلاق و متبحر بهره‌مند است، نمی‌تواند سیستم ناموفقی باشد. در کنار این، زمانی که یک مرکز درمانی به صورت تخصصی و فوق تخصصی در یک رشته فعالیت می‌کند فکر همه جای کار را هم می‌کند و امکانات خاص خودش را در بالاترین کیفیت فراهم می‌کند. این امر باعث می‌شود خیال مراجعه‌کننده از هر نظر راحت باشد و با فراغ بال سیر درمانش را در آنجا طی کند.

اولین مراجعه‌تان به صارم چه زمانی بود؟
اولین بار که به صارم آمدم چهار سال پیش بود. البته آن موقع همسر برادرم فرزندش را در اینجا به دنیا آورده بود و مراجعه ما جهت عیادت و ملاقات بود. اما همان موقع با جو کلی صارم و محیط آن آشنا شدم. اما اولین مراجعه‌ای که برای مراقبت‌های بارداری به صارم آمدم اول مرداد امسال بود که با شناخت قبلی خودم و البته تمایل زیاد همسرم این اتفاق افتاد.

از روز زایمان هم برایمان بگویید. جو زایشگاه و عملکرد پرسنل.
هر چقدر هم که بگویم استرس نداشتم، اما کمی دلهره در وجودم بود. رفتار حرفه‌ای و عملکرد پرسنل زایشگاه اینقدر خوب بود که همان اندک نگرانی هم از من دور شد. واقعا آرامشی که به من انتقال دادند باعث شد زایمان بسیار خوبی را پشت سر بگذارم. خیلی بیشتر از چیزی فکر می‌کردم راحت بود و این اتفاق نمی‌افتاد مگر با عملکرد درست و دقیق پرسنل حرفه‌ای و آموزش‌دیده صارم. دست همگی درد نکند.

حالا که نوزادتان در آغوش‌تان هست همچنان از صارم و پزشکتان راضی هستید؟
از هر دو هر چه بگویم کم است.خانم دکتر که اینقدر خوب و متین هستند که اصلا فکر نمی‌کردم باردار هستم. بیمارستان که همه چیز تمام و انصافا رضایت‌بخش است.

از امکانات جانبی صارم نیز استفاده کردید؟
صفر تا صد ماجرای زایمان توسط فیلمبردار و عکاس صارم ثبت و ضبط شد و حتی زمانی که به اتاق بستری آمدم نیز این ماجرا ادامه داشت و اتاقم به شکل جالبی تزیین شده بود. خوشحالم که این لحظات به تصویر کشیده شد و به یادگار خواهد ماند.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.