لطفا صبر کنید ...

با استفاده از تجربه اطرافیانم صارم را انتخاب کردم

مهر ۲۱, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
زینب-خانی.jpg

گفت‌وگو با پر ستاری که در صارم مادر شد

میزبانی صارم از همه قشرهای جامعه هر روز و هر شب ادامه دارد و از همه سطوح مختلف مردم و صاحبان شغل‌های متفاوت مراجعه‌کننده داریم.
در این میان شاید یکی از جالب‌ترین قشر مراجعین، کسانی هستند که خودشان دستی بر آتش دارند و جزو کادر درمان مراکز دیگر هستند.
اگر به خاطر داشته باشید با مراجعین مختلفی که خودشان پزشک، ماما و … بودند نیز گفت‌وگو داشته‌ایم و آن را به چاپ نیز رسانده‌ایم.
امروز نیز با یک پرستار به گفت‌وگو نشسته‌ایم که طعم شیرین مادر شدن را در صارم تجربه کرد.
خانم زینب خانى، خودشان از پرسنل درمان یکی از بیمارستانهای استان البرز و البته یک مرکز درمانی در چالوس هستند که مخاطب امروز باکس گفت‌وگویمان هستند:

ازآشنایی‌تا‌ن با صارم برای ما بگویید و اینکه چرا به صارم آمدید؟
از آنجایی که خودم پرستار هستم می‌دانم که برای تجربه کردن یک زایمان خوب باید به یک بیمارستان خوب و تخصصی مراجعه کرد. به همین دلیل شروع به تحقیق در این باره کردم و از همکاران، دوستان و آشنایان تقاضا کردم تجربیات خودشان را در اختیارم بگذارند که حاصل همه این تحقیقات، رسیدن به نام صارم شد.

مهمترین شاخصه شما از اینکه به نام صارم رسیدید چه بود؟
مهمترین دلیل انتخابم، کادر درمان بود. تحقیقات من در درجه اول برای انتخاب یک پزشک متخصص و البته با اخلاق بود که به نام سرکار خانم دکتر میرفندرسکی رسیدم و انصافا بعد از اولین مراجعه‌ام متوجه شدم که تحقیقاتم درست بوده و تعریف و تمجیدهایی که شنیده‌ام همگی درست بوده است. من در طول مدتی که مشغول به فعالیت در محل کارم هستم با پزشکان و متخصصان مختلف همکاری کرده‌ام و در این باره تجربه کافی دارم. سرکار خانم دکتر میرفندرسکی یکی از بهترین کسانی بوده است که تا کنون تجربه کرده‌ام و از ایشان بابت تمام زحماتشان تشکر و قدردانی می‌کنم. یکی از شاخصه‌های ایشان انرژی مثبت و آرامش‌شان است که باعث می‌شود استرس در وجود مراجعه‌کننده وجود نداشته باشد و به نظرم این برای طی یک روند درمان بسیار مهم است. روحیه بیمارچیزی است که نمی‌توان به سادگی از آن گذشت و خانم دکتر میرفندرسکی این موضوع را در وجود مخاطب خود به وجود می‌آورد. درکنار ایشان نمی‌توان از اخلاق و رفتار کادر درمان نیز گذشت و از آنها نیز تشکر نکرد. تمام پرسنل صارم که تا امروز با آنها برخورد داشته‌ام در اوج حرفه‌ای بودن اخلاق و رفتار بسیار مناسبی داشتند و از این بابت نیز بسیار خرسندم در بیمارستان صارم حضور داشتم و طعم مادر شدن را در اینجا چشیده‌ام.

در کنار خانم دکتر میرفندرسکی از خدمات دیگر بیمارستان نیز استفاده کردید؟
غیر از مراجعه به پزشکم، از خدمات سایر بخش‌ها ا زجمله آزمایشگاه و البته سونوگرافی نیز استفاده کردم و این هم نکته‌ای بود که باید به آن اشاره می‌کردم. یک خانم باردار وقتی به صارم مراجعه می‌کند به غیر از پزشک خدمات دیگری نیز نیاز دارد که در صارم همه آنها فراهم است و تنها با یک طبقه بالا و پایین شدن به آنها دست پیدا می‌کند و نیازی به مراجعه مراکز تصویربرداری، آزمایشگاه و … در بیرون از بیمارستان وجود ندارد.

با توجه به تجربه شما در این مدت، صارم به دوستان و آشنایان خود نیز توصیه می‌کنید؟‌
به اشتراک گذاشتن تجربیات مفید بسیار خوب است و هم اینکه خودم نیز از همین روش صارم را انتخاب کردم. بنابراین قطعا صارم را به دیگران نیز توصیه خواهم کرد و مطمئن باشید از اطرافیان من نیز دیر یا زود به صارم خواهند آمد.

بار دیگر قدم نورسیده را تبریک عرض نموده و برای شما و خانواده محترم سلامتی آرزومندیم.
من هم از شما و تمام پرسنل صارم تشکر و قدردانی می‌کنم.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.