لطفا صبر کنید ...

زکات علم آموزش به دیگران است

مهر ۱۴, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
IMG_9895-2-1200x800.jpg

دکتر صارمی در جمع پزشکان ایرانی آلمانی زبان:

جلسه انجمن پزشکان ایران آلمانی‌زبان صبح روز جمعه با شرکت جمعی از اعضای انجمن در مرکز همایش‌های بیمارستان صارم برگزار شد. در این جلسه که با سخنرانی جناب آقای دکتر صارمی رییس هیات مدیره همراه بود. IVF و چگونگی شکل‌گیری آن در ایران و جهان مورد بحث قرار گرفت. دکتر صارمی در این دیدار ضمن اشاره به وضعیت کنونی این انجمن از انتخابات هیات مدیره جدید و همچنین مجمع عمومی این انجمن در دی ماه سال جاری خبر دادو اهداف این جامعه‌ی دانش‌آموخته‌ی دانشگاه‌های آلمانی زبان را تشریح کرد.
پیشرفت علم IVF و درمان ناباروری در ایران از ابتدای شکل گیری تا کنون بخش دیگری از سخنرانی ایشان بود. وی با تاکید بر توانمندی‌های کشورمان در این زمینه، به راه‌اندازی مراکز مختلف در کشور اشاره کردند و افزودند: «اکنون ده‌ها مرکز درمان ناباروری در سراسر ایران مشغول خدمت به مردم هستند. تعداد زیادی از آنها همان انسان‌های توانمند هستند که در طول سالیان گذشته نزد اینجانب آموزش دیده‌اند و اکنون خوشحالم که شاگردان علمی من توانسته‌اند به چنین پیشرفتی دست پیدا کنند. زکات علم آموزش و انتقال آن به دیگران است و من سعی کرده‌ام با آموزش و تربیت علمی پزشکان و متخصصان این مرز و بوم این زکات را بپردازم.»
قبل از جلسه‌ی عمومی انجمن، اعضای هیات مدیره در گردهمایی آخر دوره‌ی دو ساله خود چگونگی برگزاری انتخابات را در جلسه‌ی آینده بررسی کردند و مصوب شد مقدمات لازم جهت انجام آن در چند هفته‌ی آینده به انجام برسد.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.