لطفا صبر کنید ...

خوشحالم در نزدیکی صارم زندگی می‌کنم

مهر ۹, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
9b5bcc60-9761-408e-9ca4-e4aacffef2c2.jpg

سحر حسینی در گفت‌وگو با روزنامه صارم:

در صارم هر روز میزبان خیل عظیمی از مراجعین مختلف از اقصی نقاط کشور هستیم. البته میزبانی صارم بین‌المللی است و کمابیش مراجعین خارجی نیز داشته و داریم که با آنها گفت‌وگوهایی نیز داشته‌ایم و در روزنامه صارم نیز بارها آنها را به چاپ رسانده‌ایم. اما همه این مراجعه‌ها و شلوغی‌های صارم باعث نشده است همسایه‌هایمان را از یاد ببریم. همه خوب می‌دانیم که بُعد مسافت برای مراجعین بیمارستان‌ها مخصوصا خانم‌های باردار بسیار مهم است و برخی مواقع یک لحظه هم حکم مرگ و زندگی را دارد. حالا بگذریم از اینکه این روزها در شهر تهران، ترافیک و شلوغی حرف اول و آخر را می‌زند. به همین دلیل علاوه بر مراجعین دوست‌داشتنی که از سراسر ایران زمین و حتی خارج از کشور داریم؛ همیشه سعی کرده‌ایم حق همسایگی را نیز به جا بیاوریم و از به شایستگی میزبان اهالی اکباتان نیز باشیم. وقتی نعمت بزرگی چون صارم در شهرک اکباتان وجود دارد بعید است کسی به دنبال چنین مرکز درمانی در جایی دیگر از تهران باشد. حکایت وجود صارم برای اهالی اکباتان و حومه، حکایت ضرب‌المثل «آب در کوزه و ما گرد جهان می‌گردیم» است. امروز با سرکار خانم سحر حسینی که به تازگی در صارم مادر شده است همکلام شده‌ایم که ساکن قدیمی شهرک اکباتان است و برای زایمان خود بدون هیچ تردیدی صارم را انتخاب کرده است.

خانم حسینی، از آشناییتان با صارم و انتخاب آن برای ما بگویید.
من 31 ساله هستم و از قدیم ساکن اکباتان بوده‌ایم. به همین دلیل، بدون هیچ شک و شبهه‌ای صارم را انتخاب کردم. هم به این دلیل که سالهاست به حُسن شهرت معروف است و هم اینکه علاوه بر تعریف‌های زیادی که از آن شنیده بودم به محل زندگی‌ام بسیار نزدیک است و خدا را شکر می‌کنم که چنین بیمارستانی در نزدیکی محل زندگی‌ام وجود دارد. شبانه‌روز هر لحظه که اراده می‌کردم به صارم می‌آمدم و از این بابت خیالم راحت بود. در کنار همه این دلایل مطمئن بودم صارم از کادر درمان بسیار متبحر و باتجربه‌ای برخوردار است و اطرافیانم که به صارم آمده بودند توصیه اکید داشتند که به اینجا بیایم و من هم از انتخابم مطمئن شدم.

از چه زمانی به صارم آمدید؟‌
از ابتدای بارداری‌ام به صارم آمدم و تحت نظر پزشکان این مرکز بودم. اطمینان قبلی من به صارم بعد از مراجعه به اینجا بیشتر شد و به چشم خودم تعریف‌هایی که شنیده بودم را دیدم. نظم و انضباط، رسیدگی‌های بسیار خوب، متخصصین با تجربه، همگی باعث شد باآرامش بیشتری رفت‌وآمدم به صارم را ادامه بدهم.

پزشکتان چه کسی بود؟ راضی بودید؟
سرکار خانم دکتر سیدی‌مقدم پزشکم بود و ایشان را با پیشنهاد دوستانم انتخاب کردم و بابت انتخابم نیز خوشحالم. واقعا با خوشرویی، حوصله و خوش‌اخلاقی همیشه پاسخگوی من بودند و دوران بارداری و زایمان بسیار خوبی را تحت نظر ایشان پشت سر گذاشتم.

غیر از مراجعه به پزشکتان از دیگر امکانات صارم نیز استفاده کردید؟
بله، بارها از سونوگرافی، آزمایشگاه، نوار قلب و … نیز استفاده کردم و این هم یکی دیگر از امتیازات صارم بود. هر چیزی در طول دوران بارداری‌ام مورد نیاز بود در صارم فراهم بود و من را از مراجعه به مراکز دیگر بی‌نیاز کرده بود و این برای یک زن باردار خیلی مهم است.

در اتاق عمل و زایمانتان برایمان بگویید.
قبل از روز زایمانم فکر می‌کردم خیلی روز سختی باشد و بسیار استرس داشته باشم. اما باور کنید وقتی وارد اتاق عمل شدم پرسنل آنجا چنان با تبحر آرامش را به من تزریق کردند که اصلا استرس نداشتم. واقعا زایمان خوبی را پشت سر گذاشتم و اصلا برای سخت نبود. اصلا فکر نمی‌کردم زایمانم اینقدر راحت باشد. به همه پرسنل محترم صارم مخصوصا پرسنل اتاق عمل خسته نباشید عرض می‌کنم.

در این مدت نقطه قوت و ضعف صارم را در چه دیدید؟

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.