لطفا صبر کنید ...

ماندگارترین لحظه عمرم در صارم رقم خورد

مهر ۳, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
3380ca7c-1a33-4dfc-8c24-d6dc60bb2272.jpg

همه ما لحظات خاصی در زندگی‌مان داریم که برای همیشه در خاطرمان ماندگار می‌شود. بعضی وقت‌ها قسمتی از زندگی آدم‌ها برایشان آنقدر زیبا و دلنشین می‌شود که همیشه دلشان برای آن زمان تنگ می‌شود.
زیباترین زمان زندگی بسیاری از مادرها لحظه به دنیا آمدن فرزندشان است. زمانی که در طول زندگی بسیاری از آدم‌ها شاید یک بار پیش بیاید.
شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که از مقابل بیمارستانی که در آن چشم به دنیا گشوده‌اید عبور کنید، یا حتی به هر دلیلی به آن مراجعه کنید، بدون اینکه چیزی از آن لحظات به خاطر داشته باشید برایتان جالب و خاص است. یا اینکه همراه مادر خودتان باشید و از خاطرات آن موقع برایتان بگوید؛ متوجه می‌شوید که ثانیه به ثانیه آن روز و آن لحظه را به یاد دارد.
بر خود می‌بالیم که میزبان این لحظات برای تعداد قابل توجهی از مادران این سرزمین بوده‌ایم.
خانم زهرا با وقاریکی از هزاران مادر بارداری بوده که چند روز پیش فرزندش را در صارم از خدا هدیه گرفته است.
گپ و گفت کوتاهی با خانم باوقار داشتیم که امروز آن را به چاپ رساندیم:‌

از چگونگی آشنایی خود با صارم برای ما بگویید.
یکی از دوستانم به نام خانم سامانیان قبلا در صارم به عنوان ماما مشغول به کار بودند. به همین جهت با ایشان در این مورد مشورت کردم و خواستم مرکز درمانی یا بیمارستانی را به من معرفی کند که علاوه بر امکانات کامل، دارای پزشکان متخصص و باتجربه باشد. ایشان هم صارم را به من معرفی کردند و همین شد که به صارم مراجعه کردم.

همچنان از انتخاب خود راضی هستید؟‌
بله، چرا که نه، اینجا علاوه بر پزشکان با تجربه از کادر درمان و پرسنل خوش‌اخلاق، منظم و متبحر نیز بهره می‌برد.

پزشکتان چه کسی بود؟
سرکار خانم دکتر نیک‌نفس از پزشکانی بود که دوستم به من معرفی کرد و انصافا هم ایشان همه چیز تمام هستند. اخلاق، خوشرویی، تجربه و خلاصه هر چیزی که از یک پزشک انتظار داریم را خانم دکتر نیک‌نفس یک جا دارند. واقعا از ایشان راضی بودم و هستم.

دوران بارداری و زایمان مناسبی را سپری کردید؟‌
خدا را شکر بله. هم دوران بارداری راحت و بی‌دغدغه‌ای را سپری کردم و هم زایمان مناسب و راحتی را پشت سر گذاشتم. این دوران برایم خاطره‌ای خوب را رقم زد و قطعا یکی از بهترین دوران زندگی‌ام را سپری کردم.

اولین مراجعه‌تان به صارم چه زمانی بود؟
به محض اینکه متوجه شدم باردار هستم به صارم آمدم.

از بیمارستان راضی بودید؟
هر وقت به صارم آمدم شلوغ بود اما فضای مناسب، پزشک خوب و نظم و انضباط اینجا همه شلوغی‌ها را قابل تحمل می‌کرد و نتیجه کار برایم مهم بود که خدا را شکر به بهترین شکل رقم خورد.

در کلاس‌های آموزشی صارم شرکت کردید؟
در برخی از آنها از قبیل تور مامایی، آموزش شیردهی و … شرکت کردم اما به دلیل اینکه در کرج ساکن هستیم و همسرم حدود 4 ماه در کنارم نبود و در ماموریت به سر می‌برد موفق نشدم در تمام این کلاس‌ها شرکت کنم.

از کلاس‌هایی که شرکت کردید راضی بودید؟
بله، انصافا آموزش‌های لازم و ضروری را به بهترین روش ارائه می‌کردند.

از دیگر امکانات جانبی صارم نیز استفاده کردید؟‌
بله، از آزمایشگاه، داروخانه و … استفاده کردم اما خدا را شکر خیلی به جای خاصی نیاز پیدا نکردم و بارداری بدون دغدغه‌ای را پشت سر گذاشتم.

بهترین خاطره‌تان از صارم؟‌
چه خاطره‌ای بهتر از به دنیا آمدن آقا سپهر در صارم. قطعا هرگز این لحظه را از یادم نخواهم برد. معمولا آدم‌ها از بیمارستان‌ها خاطره خوب ندارند اما صارم متفاوت است. من که هر چه از صارم به خاطر دارم همه‌اش لحظات خوش و ماندگار است.

طبق گفته خودتان از کادر بیمارستان نیز راضی بودید.
از همه‌ی بخش‌ها و همه‌ی کارکنان راضی بودم. از پرسنل مختلف مانند پرستارها، ماماها، کارمندان و … همگی تشکر می‌کنم. ویژه‌ترین تشکرم را از سرکار خانم مریم‌السادات ‌دین‌پرورانجام می‌دهم که در روز اول زایمان به قدری به من کمک کردند که من کوچکترین ناراحتی، نگرانی و … نداشته باشم. واقعا خانم حق‌پرور نمونه یک پرستار با اخلاق و متبحر هستند. دست شما درد نکند خانم پرستار دوست‌داشتنی. این تشکرم از ته قلبم است و امیدوارم گوشه‌ای از زحماتش را با این تشکر جبران
کرده باشم.

امتیازی که به ما می‌دهید چند است؟‌
وقتی همه چیز خوب است چه امتیازی باید داد. از اتاقی که در اختیارم قرار گرفته بگیرید تا رسیدگی پرستاران، نظافت، سرویس‌دهی، دیزاین جالب و … همه عالی بودند.

قدم نورسیده را بار دیگر تبریک می‌گوییم و امیدوارم همیشه از صارم به خوبی و خوشی یاد کنید.
ممنون. قطعا همینطور خواهد بود.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.