لطفا صبر کنید ...

2 سال حضور در صارم برای من لذت بخش بوده است

شهریور ۱۸, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
IMG_7660-1200x800.jpg

اولین بار که وارد صارم شدم هیچ گاه فکر نمی کردم بعداز 2 سال احساس مادر شدن را خودم تجربه خواهم کرد.همیشه از ارتباط با خانم های باردار و از راهنمایی هایشان لذت می بردم و وقتی خودم باردار شدم تازه فهمیدم خانم ها در این دوران چه سختی هایی را سپری می کنند. صبا نجفی از پرسنل پر تلاش جزیره ی صارم که به تازگی مادر شده است مخاطب خاص امروز روزنامه صارم است.گفت و گو ی ما با این همکار خستگی ناپذیرمان را در ادامه از نظر می‌گذرانید.

خانم نجفی از ورودتان به صارم بگوئید.چگونه وارد اینجا شدید؟
صارم را سال 96 یکی از دوستانم معرفی کرد.آن زمان من به دنبال یک کار خوب و فضای مناسب برای حضور در آن می گشتم و ایشان به من پیشنهاد کردند صارم را انتخاب کنم.من هم قبول کردم و اینجا فرم استخدام پر کردم.پس از آن برای مصاحبه با من تماس گرفتند.خوب به یاد دارم همان روز اول که برای مصاحبه آمده بودم با خانم حبیبی صحبت کردم و ایشان شرایط را به خوبی برای من توضیح دادند.از همان روز آرامش صارم را درک کردم و به انتخابم اعتماد کامل پیدا کردم .مدتی گذشت و از اینجا با من تماس گرفتند که برای آغاز همکاری مراجعه کنم.واقعا آن روز از ته دل خوشحال شدم و تا حالا هم این رضایت ادامه یافته است. همه چیز این 2 سال عالی بوده است.

از دوران بارداریتان بگویید.پزشکتان چه کسی بود و این دوران برای شما چگونه سپری شد؟
برای من یکی از بهترین روزهای زندگیم دوران بارداری بود.در این دوران واقعا مشاوره های خوبی از پزشکم و سایر همکارانم که اطلاعات کافی در مورد این دوران داشتند به دست آوردم.
پزشک من سرکار خانم دکتر سیدی مقدم بود.آرامش ایشان به من هم آرامش می داد .استرس در دوران بارداری برای مادران باردار تا اندازه ای طبیعی است اما با راهنمایی ها و کمک های خانم دکتر سیدی مقدم توانستم بر این استرس ها غلبه کنم.در کل می توانم بگویم دوران باردای خوبی را پشت سر گذاشتم و با سلامت جسمی و روحی کامل با این دوران خداحافظی کرده ام.

در انتخاب پزشک معیار و ملاک مشخصی داشتید؟
من که خودم 2 سال است در قسمت نوبت دهی فعالیت می کنم اکثر پزشکان را به خوبی می شناسم و توانایی هایشان را درک کرده ام.به جرات می توانم بگویم تمام پزشکان صارم فوق العاده هستند اما بنده به دلیل ارتباط عاطفی و روانی خوبی که با خانم دکتر سیدی مقدم داشتم ایشان را انتخاب کردم و واقعا از انتخابم رضایت کامل دارم.
روز زایمان و اتاق عمل برای شما تجربه متفاوتی بود یا قبلا تجربه ی آن را داشتید؟
خیر.چنین تجربه ای نداشتم. من برای اولین بار مادر شدم و روز اتاق عمل کاملا حس متفاوتی داشتم.پرسنل و همکاران پر تلاش و کار بلد بنده در اتاق عمل با درایت و مسئولیت پذیری تمام کارها را انجام می دادند و به من احساس راحتی و آرامش می دادند.واقعا از تک تک آنها ممنونم.آنها من را مدیون محبت خودشان کردند.حتی پس از انتقال به بخش هم همکاران بخش بستری 3 در حق من سنگ تمام گذاشتند.اکنون و پس از زایمان که بدون شک یکی از دلچسب ترین اتفاقات زندگی من بوده است می گویم بسیار خوشحالم که 2 سال قبل وارد صارم شدم تا امروز از تجربه مادر شدن اینگونه احساس شعف و شادمانی کنم.
از جناب آقای دکتر صارمی تشکر ویژه دارم.اینجا جایی برای آسایش زنان ایران زمین است و من به عنوان یک زن ایرانی از ایجاد این چنین بیمارستانی که هم می توانم در آن با خیال راحت کار کنم و هم از آن خدمات درمانی با بالاترین کیفیت بهره مند شوم تشکر و قدردانی می کنم.
پسر من چند روز است که در صارم چشم به دنیا گشوده است و من بابت این هدیه ی ارزشمند، خدا را هزار بار شکر
می کنم.سانیار کوچولوی من با ورودش به زندگیمان تمام سختی های دوران بارداری را از حافظه ی من پاک کرده است و این یکی از معجزات الهی است.
مادر شدن یکی از بزرگ ترین نعمت های خدادادی است که نصیب زنان شده است و من با تولد پسرم این حس را به خوبی تجربه کرده ام.
هر بار که به او نگاه می کنم سراسر وجودم را در شوق و شعف فرا می گیرد و همین با عث ایجاد احساس لذت در من
می شود.مادری احساس متفاوتی است که چند روزی است مهمان تمام لحظه های من شده است.

سخن پایانی؟
از شما و تمام همکاران خوبم در قسمت های مختلف از واحد خودم که وقت دهی است گرفته تا دفتر پرستاری همکاران بخش بستری پرسنل کلینیک اتاق عمل سایر دوستان زحمت کشی که در قسمت های مختلف بیمارستان مشغول ارائه خدمت به مراجعین هستند سپاسگزارم و برایشان بهتر ین ها را آرزو می کنم.

ما هم برای شما و خانواده ی محترمتان آرزوی بهروزی و شادکامی می کنم و امیدواریم ساینار کوچولو زیر سایه پدر و مادرش آینده ای درخشان را تجربه کند.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.