لطفا صبر کنید ...

روایت شنیدنی مادری که چند روز پیش در صارم مادر شد

شهریور ۱۳, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
IMG_4485-1200x800.jpg

از همکارانم تعریف صارم را زیاد شنیده بودم.یکی از آنها می‌گفت بهترین ویژگی صارم این است که تمام امکانات مورد نیاز خانم‌ها در تمام مراحل مراقبتی و درمانی یکجا فراهم است. دیگری از حسن برخورد پرسنل رضایت زیادی داشت و این ویژگی را شاخص‌ترین خاصیت صارم می‌دانست. با هر کدامشان که صارم را می‌شناختند همصحبت می‌شدم از خوبی‌ها و مزیت‌هایش نسبت به سایر مراکز درمانی می‌گفتند. راستش را بخواهید با توجه به استرسی که به من وارد شده بود در پیدا کردن و انتخاب بیمارستان و پزشک، تحقیق و پرس‌وجوی زیادی کردم. به هر حال اولین بارداری من بود و برایم اهمیت زیادی داشت. از اطرافیانم درمورد بیمارستان صارم تعریف‌های زیادی شنیده بودم تا اینکه با دختر خاله‌ام که خودش از پزشکان این بیمارستان است حرف زدم. دکتر علیرضایی که من مدیون او و راهنمایی‌های دلسوزانه‌اش هستم از هر نظر خیال من را راحت کرد و کامل و شفاف شرایط و مزیت های صارم را برای من توضیح داد و اینگونه شد که من وارد صارم شدم.
اینها بخشی از سخنان خانم بهاره ناصری بود که چند روز پیش تولد دختر کوچولوی دوست داشتنی اش را در صارم جشن گرفت.
بهاره ناصری که در تمام طول گفت و گو یک لحظه هم چشم از مانیدا کوچولوی نازنین برنمی‌داشت اینگونه گفت و گویش را با خبرنگار صارم ادامه داد:
نظم اینجا مثال زندنی است. هر چیزی سر جای خودش است و هر کاری به موقع انجام می شود. این اولین واقعیتی بود که در صارم به من ثابت شد.من تمام تعریف هایی که از قبل شنیده بودم را اینجا لمس کردم.هر امکاناتی که مادران باردار در طول دوران بارداری نیاز داشته باشند در صارم مهیا است و باعث آسودگی خاطر مراجعه کنندگان می شود.
من در طول دوران بارداری بهترین خدمات را از اینجا دریافت کرده ام و از این به بعد صارم را به اطرافیانم هم پیشنهاد می کنم.
از دیگر وجوه تمایز صارم، تخصص و تبحر پزشکان است.پزشک بنده دکتر نیک نفس بودو ایده‌آل‌ترین انتخابی بود که می‌توانستم داشته باشم.من تجربه‌ی راحت و لذت‌بخشی از دوران بارداری و زایمان را در خاطراتم با ایشان ثبت کرده‌ام.برای هر خانمی اولین بارداری با استرس همراه است ولی من این استرس را در کمترین حالت ممکن تجربه کردم و این را مدیون آرامش خانم دکتر نیک نفس هستم.راهنمایی‌های ایشان به من آرامش می‌داد و اعتماد به نفسم را بالا می‌برد.همین موضوع باعث می‌شد با قدرت و اطمینان بیشتری دوران جذاب بارداری را سپری کنم.
هدیه جذابی که در صارم دریافت کرده ام برای من و همسرم زیباترین هدیه الهی است که در زندگی دریافت کرده ایم. من تمام تعریف هایی که از قبل از آمدنم به صارم از زبان همکارانم شنیده بودم را پس از مراجعه تجربه کردم.
بارداری من طبیعی و بدون مشکل بود و در طول دوران بارداری هم با مراقبت هایی که انجام شد و راهنمایی‌هایی که از خانم دکتر و ماماهای محترم صارم دریافت کردم لذت‌بخش ادامه یافت ولی به جرات می‌توانم بگویم در کنار تمام اتفاقات خوب بارداری برای من حضور همسرم در اتاق عمل بسیار دلگرم‌کننده بود.
این موضوع را قطعا بارزترین ویژگی صارم می‌توان برشمرد چون حضور همسر در آن لحظه‌ی خاص در اتاق عمل اعتماد به نفس و قوت قلب مادر را ارتقا می‌دهد.به علاوه حضور همسر در اتاق عمل باعث می شود او هم لذت بیشتری از پدر شدن داشته باشد چون خودش را در تمام مراحل مراقبت و به دنیا آمدن نوزاد سهیم می‌داند.
از خانم دکتر علیرضایی سپاس ویژه دارم.راهنمایی ایشان، من و همسرم را بسیار کمک کرد و در کمال صداقت و یکدلی هر بار که از ایشان سوال می‌پرسیدم به صورت کامل توضیح می‌دادند.از تمام پرسنل که در طول دوران بارداری و در دفعات مراجعه ی ما در نهایت آرامش و ادب برخورد کردند تشکر می کنم و برایشان آرزوی موفقیت می کنم.
***
ما هم برای خانواده محترم ناصری بهترین‌ها را آرزو می‌کنیم و امیدواریم آینده‌ی درخشانی در انتظار این خانواده‌ی دوست‌داشتنی و میهمـان کوچولویشان (مانیدا خانم) باشد.
پدر سرکار خانم بهاره ناصری در یادداشتی خطاب به جناب آقای دکتر صارمی از اتفاقات پیش آمده در صارم برای خانواده‌شان قدردانی نموده و از ما خواستند تا در روزنامه ی صارم آن را منتشر نماییم.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.