لطفا صبر کنید ...

پیام دکتر صارمی به مناسبت روز کارمند

شهریور ۶, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
KARMAND-2-1200x1044.jpg

کارمند در واقع عنوان کاری همه افراد است. این درست که در زبان و عامیانه یک صنف خاص را به نام کارمند می‌شناسند اما در واقع تمام افراد جامعه به نوعی کارمندان سازمانی بزرگ به نام اجتماع هستند که هر کدام باید در جای خود و موقعیت کاری و اجتماعی‌شان به خوبی ایفای نقش کنند تا چرخ دنده‌های جامعه به خوبی به گردش درآید.
اساس موفقیت یک کارمند در وظیفه‌شناسی و احساس مسئولیت است. در درجه اول باید مسئولیت و وظیفه‌ها را شناخت و در مرحله بعد نسبت به ادای درست آنها از تمام توان و ظرفیت استفاده شود. بدون شک کارمندان در هر سازمانی زمینه‌ساز رشد و شکوفایی آن هستند و می‌توانند تاثیرات شگرفی در اصلاح قوانین و فرهنگ آن داشته باشند.
باید در هر موقعیتی که قرار دارید از تمام توان و ظرفیت خودتان برای خدمتگزاری به مردم بهره بگیرید تا مردم نیز در مقابل شما به خوبی احساس وظیفه متقابل داشته باشند؛ اگر این اتفاق رخ دهد قوانین اجتماعی و کاری به شکل اعجاب‌آوری درست خواهند شد و جامعه‌ای منظم و قانونمند خواهیم داشت. پس همه چیز از فرد شروع می‌شود و به اجتماع تسری پیدا می‌کند.
روز کارمند بهانه‌ای است تا از زحمات تک‌تک شما قدردانی نماییم و به پاس یک سال تلاش خستگی‌ناپذیر و انجام وظیفه درست از شما تشکر کنیم. شما مسئولیت سنگینی را در یک سازمان درمانی و سلامت محور بر عهده دارید. مردم با تمام فشارها و مشکلات زندگی وقتی برای علاج دردشان نزد شما در هر بخشی از بیمارستان مراجعه می‌کنند انتظار دارند شنونده خوبی باشید و آنها بتوانند راهنمایی درست را دریافت کنند.
روز چهارم شهریور را که بنام روز کارمند نامگذاری شده است به شما پرسنل زحمتکش جزیره صارم تبریک می‌گویم و برایتان آرزوی موفقیت و شادکامی دارم.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.