لطفا صبر کنید ...

حضور صارم در نمایشگاه مادر، نوزاد و کودک

مرداد ۳۱, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
IMG_2777-1200x800.jpg

دهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک دیروز در تهران به کار خود پایان داد. حضور بیمارستان فوق تخصصی صارم در این نمایشگاه سبب شد بار دیگر تعامل و همراهی خانواده‌ی بزرگ صارم و مراجعه‌کنندگان گرامی را تجربه کنیم.
در مدت 4 روز برگزاری نمایشگاه تعداد زیادی از بازدیدکنندگان نمایشگاه از غرفه‌ی اختصاصی صارم بازدید کردند و عکس‌هایی به یادگار ثبت شد.
دهمین نمایشگاه بین‌المللی مادر، نوزاد و کودک از روز پنجشنبه 24 مرداد آغاز شد و تا یکشنبه 27 مرداد ماه ادامه داشت.
حضور برترین برندهای حوزه‌ی مادر و کودک در این نمایشگاه باعث شده بود تا از ساعات ابتدایی تماشاگران و بازدیدکنندگان زیادی به سالن‌ها مراجعه نمایند و این شلوغی تا ساعات پایانی نمایشگاه نیز ادامه داشت.
از نکات جالب توجه غرفه‌ی صارم در این نمایشگاه حضور مشاوران و ماماهای باتجربه در این غرفه بود که با برگزاری کارگاه، نشست‌های تخصصی، مشاوره‌های اختصاصی و … پاسخگوی مراجعین محترم بودند.
همکاران محترمی که در طول برگزاری این نمایشگاه به عنوان نمایندگان صارم حضور داشتند توانستند رضایت بالای مراجعه‌کنندگان را جلب نمایند و پل ارتباطی خوبی با بازدیدکنندگان
باشند.
از خانم‌ها علوی، تندرو، اصغرزاده و زبرجدی و آقای پورجباری برای حضور فعال و موثر در غرفه‌ی صارم قدردانی نموده و برایشان آرزوی موفقیت می‌کنیم.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.