لطفا صبر کنید ...

صارم به من پیشنهاد شد و من هم به دیگران پیشنهاد می کنم

مرداد ۱۷, ۱۳۹۸ توسط Sarem admin
IMG_8252-1200x800.jpg

روایت زهرا مداحی از روزهای آشنایی با صارم:

بارداری های پرخطر همیشه یکی از شرایطی است که ممکن است زندگی خانم‌ها را تهدید کند.در این شرایط باید مراقبت‌های خاصی انجام شود و مادر در تمام دوران بارداری به صورت کامل تحت نظر باشد.مهارت و تجربه ی پزشک در بارداری های پر خطر از فاکتور های بسیار حیاتی است و کوچک‌ترین خطایی می تواند پیامدهای جبران ناپذیری داشته باشد.
زهرا مداحی یکی از مراجعین صارم است که از سال 96 برای چک آپ های مستمر بیمارستان صارم را انتخاب کرده است.او که اینجارا به توصیه همکارانش انتخاب کرده است اکنون چند روزی است که بارداری اش با تولد دلوین کوچولو به پایان رسیده است و در روزهای ابتدایی مادر شدنش حس و حال خوبی پیدا کرده است.
او درباره ی روزهای ابتدایی آشنایی و مراجعه به صارم می گوید: «از سال 96 با صارم آشنا شدم از دوستانم از دکتر مصدق تعریف‌های زیادی شنیده بودم.تصمیم گرفتم تحت نظر ایشان باشم.چند مرحله برای چک آپ آمدم تا اینکه تصمیم گرفتم بچه دار شوم. در دوران بارداری من با توجه به شرایط ویژه ای که داشتم لازم بود که پیوسته تحت نظر و مراقبت باشم.در این دوران مشاوره ها و راهنمایی‌های لازم را از سرکار خانم دکتر مصدق به شکل بسیار خوب دریافت می کردم.ایشان پیگیری خوبی داشتند و من از این بابت خیالم راحت بود.همیشه طوری راهنمایی می کردند و پیگیر روند بارداری من بودند که به آرامش می‌رسیدم.من برایم بسیار مهم بود که همسرم در اتاق عمل حضور داشته باشند و خوشبختانه این مکان در صارم با در نظر گرفتن شرایط اتاق عمل محقق شد و من در خاص ترین لحظه ی زندگیم همسرم را در کنار خودم داشتم و این به من قوت قلب می داد و در آرامش من بسیار تاثیر گذار بود.
چیز دیگری که من از آن استفاده کردم و راضی بودم فیلمبرداری و عکاسی در اتاق عمل و بخش بستری بود. دیزاین و آراستن اتاق بستری را از زمان انتقال به بخش درخواست کردم و این کار برای من انجام شد و راضی بودم.البته من شرایط آن را قبلا پرسیده بودم ولی چون زایمانم چند روز زودتر از موعد پیش بینی شده رخ داد نتوانستم از قبل رزرو کنم ولی آن زمانی که اطلاع دادم که من دیزاین اتاق را می خواهم برایم انجام شد.
من اگر قرار باشد صارم را برای سایر افراد توصیف کنم حتما از تخصص و توجه پزشکان آن مخصوصا خانم دکتر مصدق خواهم گفت.هم چنین امکان حضور همسر در اتاق عمل هم از ویژگی های بسیار خوب و عالی صارم است.من با توجه به شرایطی که داشتم از خدماتی که دریافت کردم رضایت داشتم و امیدوارم این حس و حال خوب نصیب تمام زنان ایران زمین شود.»
***
ما هم خوشحال هستیم که سرکار خانم زهرا مداحی اکنون در شرایط جسمی خوبی به سر می برند و برای ایشان دلوین کوچولو و همسر محترمشان روزهای موفقیت آمیزی را آرزو می کنیم.

کليه حقوق اين سايت متعلق به بیمارستان صارم می‌باشد.